Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
 

Laces

Sznurowadła woskowane Sznurowadła okrągłe cienkie Sznurowadła okrągłe Sznurowadła okrągłe grube Sznurowadła płaskie Sznurowadła woskowane cienkie Sznurowadła woskowane płaskie Sznurowadła okrągłe melanżowane Sznurowadła skórzane Sznurowadła sportowe Sznurowadła do łyżew hokejowych Sznurowadła do łyżew hokejowych nabłyszczane Sznurowadła silikonowe - Amusing Laces Sznurowadła elastyczne - fast'n'laces Sznurowadła aksamitne - Amusing laces Elastyczne sznurowadła z zapięciem na magnes Sznurowadła płaskie z nadrukiem - motyle Płaskie sznurówki do butów z nadrukiem - Maliny Płaskie sznurówki do butów z nadrukiem - multikolor Sznurowadła płaskie z nadrukiem - moro Sznurowadła płaskie z nadrukiem - szachownica

Oferujemy akcesoria niezbędne do wielu rodzajów obuwia – poczynając od butów eleganckich a kończąc na łyżwach hokejowych. Proponujemy kilka wariantów sznurówek bawełnianych. Wersje cienkie i okrągłe w stonowanych kolorach dedykowane są głównie do eleganckiego obuwia męskiego, ale sprawdzą się też przy półbutach i sznurowanych botkach damskich. Produkty grubsze mogą być używane w obuwiu casualowym oraz sportowym, choć przygotowaliśmy dla tej kategorii specjalnie dedykowane sznurówki o większej odporności na zrywanie i przecieranie.

Ciekawym uzupełnieniem naszej oferty są sznurówki przeznaczone do łyżew hokejowych. Charakteryzuje je bardzo duża wytrzymałość, dzięki czemu nie trzeba się obawiać o stabilizację kostki podczas jazdy. W ofercie prezentujemy modele w wyrazistych kolorach, a także w wersji nabłyszczanej. Oryginalnym rozwiązaniem, które polecamy szczególnie osobom ceniącym trendy modowe, są sznurowadła skórzane w kolorze białym i czarnym oraz dwóch odcieniach brązu. Nadają butom stylowego wyglądu.


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.