Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
 

Profilactic

wybierz grupę produktów: Comfort / Kids / Gel / zobacz wszystkie:
Relax Carbonex Limited Relax Relax Shock Absorber Pecari Relax Shock Absorber Relax Gel Bamboo & Alum Relax Alu Tech Relax Master Anatomix Allevia Ballerin Ballet Carmen Dropmed T-Med Flamenco Bolero Topmed Topmed+ Restmed Medix Heelmed Heelmed+ Correct Correct+ Fixmed Airflex Relax Kids Anatomix Kids Apoyo Kids Ortica Velvet Gel Active Gel Medalist Medalist+ Smart Focus Plus Metamed Corectus Separator Plus Support Plus Medicus Heel Comfort Duo Comfort Uni Comfort Band Comfort Band Comfort Plus Full Comfort Multi Comfort Support Comfort

Przygotowaliśmy specjalistyczne wkładki do butów o charakterze profilaktycznym, dedykowane do różnego rodzaju problemów. Wśród oferowanych akcesoriów obuwniczych dostępne są między innymi modele dla osób z płaskostopiem poprzecznym. Zastosowanie na co dzień proponowanych przez nas rozwiązań skutecznie zmniejsza dolegliwości bólowe stóp. Dysponujemy także produktami, które absorbują mikrowstrząsy i redukują nacisk, co przynosi ulgę – są polecane między innymi osobom z cukrzycą oraz problemami krążenia.

Przedmioty powstają na bazie starannie dobranych materiałów, jak naturalna skóra, żel polimerowy i wiele innych. Są dopasowane optymalnie pod kątem schorzenia, w którym mają przynieść ulgę. Ponadto ich wykonanie odznacza się trwałością – zapewniamy, że nie będziecie musieli co chwilę wymieniać naszych wkładek do butów – jedna para wystarczy na długi czas. Jeśli jednak chcecie zapewnić sobie maksimum wygody, to warto rozważyć zakup kilku modeli, ponieważ nasze wkładki są kształtem dopasowane do różnego typu obuwia – oczywiście posiadamy także modele uniwersalne.

Pomocne informacje przy schorzeniach stóp

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.