Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
 

Professional

Super Color Super Color + Preparer Suede Dye Leather Penetrating Dye Contour Wax Renovating Cream Conditioner

Opracowaliśmy formuły produktów o profesjonalnym składzie, które gwarantują doskonałą pielęgnację obuwia. Proponujemy preparaty, przygotowujące powierzchnię skóry do barwienia, dzięki czemu nie ulega ona zniszczeniu. Proponujemy też barwniki pozwalające bez szkody dla materiału dokonać równomiernej koloryzacji. W opisie tego produktu zamieściliśmy kartę dostępnych kolorów. Oferujemy preparaty do skóry, a także zamszu, nubuku, skór syntetycznych, jak też tekstyliów. W gamie profesjonalnych produktów nie zabrakło renowatorów woskowych, sprawdzających się do odnowy obcasów i obrzeży obuwie.
Stworzyliśmy również profesjonalne pasty do obuwia, które odpowiednio chronią wierzch butów przed oddziaływaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Dzięki systematycznemu pastowaniu obuwie jest odporniejsze na wilgoć oraz wnikanie różnego rodzaju zabrudzeń. Ponadto zachowuje estetyczny wygląd przez długi czas, nie tracąc nic ze swojego pierwotnego charakteru. Nasze produkty polecamy zakładom szewskim, producentom obuwia oraz wszystkim, którzy poszukują najlepszych środków do pielęgnacji butów.


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.