Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
 

For Sneakers

Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji obuwia typu sneakers Drewniana szczotka z jasnym włosiem Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji obuwia typu sneakers - travel set Protector Sneakers Odour Eliminator Shoe Deo Super White Super Black Yellow Buster Gel Cleaner Sznurowadła Satynowe Sneakers Laces Freshening Balls Fresh Sneakers - 4 pary Fresh Sneakers - 8 par

Obserwujemy uważnie trendy w branży i dostrzegamy, jak dużą popularnością cieszą się obecnie sneakers’y. Dla miłośników tego rodzaju obuwia stworzyliśmy bardzo szeroki asortyment produktów, umożliwiających pielęgnację butów na najwyższym poziomie. Polecamy między innymi żel czyszczący, zaś rewolucyjnym preparatem jest Yellow Buster, zabezpieczający białe podeszwy przed zabrudzeniami i żółknięciem. Mamy w zanadrzu także środek pozwalający przywrócić głęboką czerń sneakers’ów. Super Black może być stosowany na skórze naturalnej i syntetycznej, tekstyliach oraz tworzywach sztucznych.

Wśród produktów przeznaczonych do sneakers’ów znajdują się także wkładki zwiększające komfort chodzenia przy każdym kroku, jak również specjalne preparaty eliminujące nieprzyjemny zapach. Dużym zainteresowaniem cieszą się nasze innowacyjne kule, skutecznie odświeżające ulubione buty. Przygotowaliśmy także designerskie sznurowadła, które rewelacyjnie prezentować się będą na bucie – podążając za trendami wprowadziliśmy do asortymentu także modele satynowe.


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.