Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Katalogi

Jak zaimpregnować obuwie, jak je pielęgnować i czyścić? Jakie wkładki do obuwia będą najlepsze, komfortowe czy profilaktyczne?
A sznurowadła? Jaki kolor, jaka długość, czy okrągłe, czy płaskie? A może szczotki lub prawidła?

Wszystko to i wiele więcej - odkryjesz w naszych katalogach. Po prostu je pobierz i zanurz się w świecie produktów firmy Kaps.

 

Kaps Footwear Care

Grupa produktów zebranych pod wspólną nazwą Footwear Care to kompleksowa oferta środków chemicznych przeznaczonych do pełnej ochrony i pielęgnacji obuwia, galanterii skórzanej i tekstyliów. Dzięki bogatej gamie wysokowydajnych produktów, ochrona i pielęgnacja obuwia stanie się czystą przyjemnością, a obuwie na długo zachowa nowy wygląd. Pobierz katalog i zapoznaj się z całą ofertą.

Pobierz w formacie PDF (4MB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaps Insoles

Kaps Insoles to oferta funkcjonalnych wkładek do obuwia, produkowanych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięcia najwyższego komfortu chodzenia. W naszym katalogu znajdziesz całą serię wkładek różniących się właściwościami, zastosowanymi materiałami oraz przeznaczeniem. Wystarczy tylko pobrać i wybrać te wkładki, które najbardziej spełniają Twoje oczekiwania.

Pobierz w formacie PDF (4MB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaps Accessories

Kaps Accessories to oferta dodatków obuwniczych pomagających zachować obuwie z doskonałej kondycji. Katalog zawiera szeroki asortyment prawideł, łyżek oraz szczotek ułatwiających czyszczenie i zakładanie obuwia. Pobierz katalog i zapoznaj się z cała ofertą.

Pobierz w formacie PDF (4MB)  

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaps Laces

Laces, to cały wachlarz sznurowadeł, przeznaczonych do każdego rodzaju obuwia - eleganckiego, codziennego, sportowego i trekkingowego. Kaps Laces to oferta sznurowadeł bawełnianych, poliestrowych i skórzanych, w pełnej gamie kolorystycznej i szerokim spektrum grubości i długości. Oferowane w pojedynczych blistrach i opakowaniach zbiorczych. Pobierz katalog i zapoznaj się z cała ofertą.

Pobierz w formacie PDF (4MB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaps for Sneakers

Kaps for Sneakers to specjalna linia środków do pielęgnacji obuwia typu sneakers (trampki, obuwie sportowe i golfowe) wykonanego z tekstyliów, zamszu, nubuku, skóry oraz kombinacji tych materiałów. Wyprodukowano je na bazie wody, są bezpieczne dla środowiska. Pobierz katalog i zapoznaj się z całą ofertą.

Pobierz w formacie PDF (4MB)