Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Katalogi

Jak zaimpregnować obuwie, jak je pielęgnować i czyścić? Jakie wkładki do obuwia będą najlepsze, komfortowe czy profilaktyczne?
A sznurowadła? Jaki kolor, jaka długość, czy okrągłe, czy płaskie? A może szczotki lub prawidła?

Wszystko to i wiele więcej - odkryjesz w naszych katalogach. Po prostu je pobierz i zanurz się w świecie produktów firmy Kaps.

 

Kaps Footwear Care

Grupa produktów zebranych pod wspólną nazwą Footwear Care to kompleksowa oferta środków chemicznych przeznaczonych do pełnej ochrony i pielęgnacji obuwia, galanterii skórzanej i tekstyliów. Dzięki bogatej gamie wysokowydajnych produktów, ochrona i pielęgnacja obuwia stanie się czystą przyjemnością, a obuwie na długo zachowa nowy wygląd. Pobierz katalog i zapoznaj się z całą ofertą.

Pobierz w formacie PDF (4MB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaps Insoles

Kaps Insoles to oferta funkcjonalnych wkładek do obuwia, produkowanych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięcia najwyższego komfortu chodzenia. W naszym katalogu znajdziesz całą serię wkładek różniących się właściwościami, zastosowanymi materiałami oraz przeznaczeniem. Wystarczy tylko pobrać i wybrać te wkładki, które najbardziej spełniają Twoje oczekiwania.

Pobierz w formacie PDF (4MB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaps Accessories

Kaps Accessories to oferta dodatków obuwniczych pomagających zachować obuwie z doskonałej kondycji. Katalog zawiera szeroki asortyment prawideł, łyżek oraz szczotek ułatwiających czyszczenie i zakładanie obuwia. Pobierz katalog i zapoznaj się z cała ofertą.

Pobierz w formacie PDF (4MB)  

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaps Laces

Laces, to cały wachlarz sznurowadeł, przeznaczonych do każdego rodzaju obuwia - eleganckiego, codziennego, sportowego i trekkingowego. Kaps Laces to oferta sznurowadeł bawełnianych, poliestrowych i skórzanych, w pełnej gamie kolorystycznej i szerokim spektrum grubości i długości. Oferowane w pojedynczych blistrach i opakowaniach zbiorczych. Pobierz katalog i zapoznaj się z cała ofertą.

Pobierz w formacie PDF (4MB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foot Morning

Foot Morning® to produkty dobre dla stóp. To wkładki, obuwie, skarpetki, kosmetyki i wiele innych specjalnych produktów, dzięki którym codziennie będziesz się mógł cieszyć swoją aktywnością. Chcemy, by produkty Foot Morning® towarzysząc Ci przez cały dzień sprawiły, by każda chwila dnia była dla Ciebie radosna i miła. Pobierz katalog i zapoznaj się z całą ofertą.

Pobierz w formacie PDF (4MB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foot Morning / CREDO

Szeroka oferta CREDO obejmuje wysokiej jakości produkty do pielęgnacji stóp i paznokci. Dzięki CREDO pielęgnacja stóp jest nieskomplikowana i prosta. Wszystkie produkty, począwszy od  tarki do usuwania zrogowaceń naskórka po obcinacz do paznokci, zaprojektowane w sposób przyjazny dla użytkownika. Zadbano o to, aby spełniały najwyższe standardy jakości. Są trwałe i estetyczne. W ofercie CREDO znajdują się narzędzia niezawierające niklu - szczególnie odpowiednie dla alergików. Odkryj szeroką gamę produktów do pedicure CREDO! Pobierz katalog i zapoznaj się z całą ofertą.

Pobierz w formacie PDF (4MB)

 

 

 

 

 

 

 

Foot Morning - drobne ortezy stóp

Katalog drobnych ortez stóp to pełna oferta produktów przeznaczonych do zapobiegania i zmniejszania dolegliwości bólowych stóp. Wystarczy tylko pobrać katalog i wybrać produkt, który najbardziej spełni oczekiwania.

Pobierz w formacie PDF (4MB)

 

 

 

 

 

 

 

Foot Morning - porady dla seniora

Twoje stopy zasługują na więcej. W każdym wieku należy dbać o stopy, pielęgnować je z zachowaniem prawidłowej higieny, stosować fizjologiczne obuwie oraz odpowiednio dobrane wkładki komfortowe, profilaktyczne lub ortopedyczne. Warto również, przynajmniej raz w roku, odwiedzić specjalistę, który sprawdzi stan zdrowotny stóp. Zobacz nasze porady jak dbać o stopy w dojrzałym wieku.

Pobierz w formacie PDF (4MB)