Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Anatomix

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Profilactic » Comfort

Produkt-Code: 03_0104

Produktbeschreibung:

Die komfortable Schuheinlage für den flachen Fuß. Sie unterstützt das Längsgewölbe des Fusses. Weiche Schaumeinlage die den Komfort im Schuh erhöht. Empfohlen für Leute mit empfindlichen Füssen, schwangere Frauen, und für Alle, die viel stehen müssen. Die Einlage besteht aus Schaumstoff, Latex und Schafleder. Sie absorbiert auch den Schweiß.

Doppelgrößen  35/36 - 45/46

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.