Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Bolero

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Profilactic » Comfort

Produkt-Code: 03_0106

Produktbeschreibung:

Einlage gegen den Absturz des Fusses im Längs- und Quergewölbe. Sie unterstützen die Verteilung des plantaren Druckes auf den Vorfuß. Das Fersenpad wirkt als Stoßdämpfer und reduziert deutlich die Erschütterungen, die während des Auftreten auf harte Oberfläche entstehen. Besonders geeignet für Leute, die im Stehen arbeiten müssen.  Einlage besteht aus Kunststoff und Schafleder. Sie absorbiert auch Schweiß.

Größen 35 – 46

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.