Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Medalist+

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Profilactic » Gel

Produkt-Code: 05_0421

Produktbeschreibung:

Gel Einlegesohlen absorbieren und reduzieren den Druck, und bringen bei müden, oder schmerzenden Füssen Linderung. Wirken perfekt auf den Fersenbereich, sowie auf Muskeln, Gelenke und Sehnen. Besonders geeignet für Personen mit Fersensporn. Sie können mit Wasser und Seife gewaschen werden. Danach aber mit Talk einpudern. Die Einlagen mit der glatten Fläche in den Schuh einlegen.

Doppelgrößen 35/36 - 45/46

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.