Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Promed

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Profilactic » Gel

Produkt-Code: 05_0406

Produktbeschreibung:

Gel Unterlage, die den Mittelfussknochen schützt, sowie bei Hühneraugen Linderung bietet. Verhindern die Bildung von Schwielen und polstert den Ballenbereich beim Gehen ab. Dies trägt zur Verringerung der Schmerzen und schützt den Ballen vor Reizungen und Verhärtungen. Pad dient gleichzeitig als Massagering. Verpackungseinheit 2 Stück

Universalgröße

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.