Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Arieto

ten produkt należy do grupy:

kod produktu: 01_0035

opis produktu:

Arieto to miękkie i przewiewne wkładki dla dzieci. Ozdobione odbiciem rączek dziecięcych. Wierzchnia warstwa wkładek pokryta została tkaniną bawełnianą, wykluczającą odparzenia. Dolną część wkładek stanowią dwie warstwy pianki lateksowej - biała i żółta - dające uczucie niezwykłej miękkości, a dodatek delikatnego zapachu cytrynowego, utrzymuje w obuwie przyjemny zapach. Delikatna tkanina oraz perforacja zapewniają wspaniałą cyrkulację powietrza, zwiększając uczucie świeżości stóp.

Dostępne w rozmiarach: 23/24 - 33/34

oraz w opcji do wycinania: 19/35

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.