Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Eco Sport

ten produkt należy do grupy: Insoles » Sport

kod produktu: 01_0015

opis produktu:

Eco Sport – wykonane z naturalnych i ekologicznych materiałów. Prawdziwie komfortowe wkładki, elastyczne i dopasowujące się do stopy. Amortyzują, eliminując mikrowstrząsy, które powstają na skutek zetknięcia pięty z twardym podłożem. Rekomendowane do  obuwia sportowego i trekkingowego.  Sprawdzą się także w obuwiu noszonym na co dzień. Wykonane z naturalnej tkaniny frotte i włókien kokosowych. Są przewiewne i trwałe. Frotte natychmiastowo pochłania wilgoć. Włókna kokosowe w naturalny sposób, zapobiegają rozwojowi bakterii i grzybów. Anatomiczny profil zapewnia prawidłowe obciążenie stopy, przeciwdziałając powstawaniu niewydolności więzadłowo-mięśniowej.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.