Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Leather Cork

ten produkt należy do grupy: Insoles » Elegant

kod produktu: 01_0099

opis produktu:

Leather Cork - eleganckie i komfortowe wkładki wykonane ze skóry naturalnej i korka. Dokładnie wyścielają dno butów. Perforowana skóra absorbuje pot wydzielany przez stopy. Naturalny korek znakomicie amortyzuje i izoluje, a przy tym jest lekki, elastyczny, trwały, nie pochłania wilgoci. Wkładki Leather Cork zapewniają komfort chodzenia i uczucie świeżości. Przeznaczone są do czółenek i półbutów, obuwia miejskiego i wizytowego.

Rozmiar: 35-46

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.