Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Pecari Carbonex

ten produkt należy do grupy: Insoles » Elegant

kod produktu: 01_0070

opis produktu:

Pecari Carbonex - eleganckie wkładki stworzone z myślą o wymagających użytkownikach. Wykonano je z najlepszej gatunkowo skóry owczej, garbowanej roślinnie oraz pianki poliuretanowej CARBONEX­®. Skóra naturalna skutecznie pochłania pot wydzielany przez stopy. Pianka zawiera węgiel aktywny, który eliminuje nieprzyjemne zapachy. Wkładki zapewniają uczucie świeżości i komfort przez cały dzień. Przeznaczone są przede wszystkim do czółenek i półbutów, obuwia wizytowego i miejskiego.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.