Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Extra Leather

ten produkt należy do grupy: Insoles » Elegant

kod produktu: 01_0088

opis produktu:

Extra Leather - eleganckie i komfortowe wkładki zapobiegające powstawaniu odparzeń. Wykonane są z najlepszej gatunkowo skóry owczej garbowanej roślinnie oraz pianki lateksowej z węglem aktywnym. Skóra naturalna pochłania pot wydzielany przez stopy, a perforacja materiałów ułatwia cyrkulację powietrza w obuwiu. Warstwa pianki lateksowej z węglem aktywnym neutralizuje nieprzyjemny zapach, amortyzuje oraz zapewnia komfort chodzenia i uczucie świeżości. Przeznaczone są do czółenek i półbutów, obuwia miejskiego i wizytowego.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.