Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Soft Latex 1/2

ten produkt należy do grupy: Insoles » Fresh

kod produktu: 01_0925

opis produktu:

Soft Latex ½ - miękkie półwkładki o świeżym zapachu, wykonane z tkaniny (wiskoza 100%) i pianki lateksowej, zwiększające komfort podczas chodzenia. Ograniczają kontakt stóp z twardym podłożem i dają odczucie miękkości. Perforacja zapewnia cyrkulację powietrza. Zalecane do czółenek (zwłaszcza z wysokimi obcasami) i półbutów, obuwia miejskiego i wizytowego.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:

Eco

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.