Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Szczotka (mazak) do nakładania pasty/kremu - jasne włosie

ten produkt należy do grupy: Accessories

kod produktu: 02_0154

opis produktu:

Szczotka (mazak) do nakładania pasty lub kremu do pielęgnacji obuwia, z drewnianą rączką i naturalnym włosiem świńskim.

Budowa szczotki: Produkt posiada drewnianą, płaską rączkę w jasnym kolorze. W części główkowej znajduje się, wciśnięte w rączkę, naturalne włosie świńskie w jasnym kolorze (beżowym). Włosie to ma podobne właściwości jak włosie końskie – łatwo wchłania pastę/krem do butów, a następnie pokrywa nią powierzchnię cholewki obuwia wykonaną z gładkiej skóry. Podczas nanoszenia pasty/kremu część środka do pielęgnacji obuwia może się kruszyć i sypać ze względu na sztywność włosia.

Wymiary szczotki: Całkowita długość: 170 mm Maksymalna szerokość szczotki: 34 mm Grubość rączki: 11 mm

Przeznaczenie: Służy do nanoszenia pasty na powierzchnię cholewek wykonanych ze skóry gładkiej w procesie pielęgnacji obuwia.

Zastosowanie szczotki w pielęgnacji obuwia: Nanieść niewielką ilość pasty na szczotkę. Następnie okrężnymi ruchami nałożyć cienką warstwę pasty na cholewkę buta, zwracając szczególną uwagę na równomierne pokrycie skóry pastą. Dzięki elastyczności włosia, szczotka wprowadza środek do pielęgnacji obuwia we wszystkie szwy, rowki i zagłębienia. Po nałożeniu pasty pozostawić obuwie na kilka minut do wyschnięcia, po czym wypolerować je za pomocą szczotki do polerowania.

 

Wyprodukowano w Niemczech.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.